1


Par Tikkurila Pro Centrs


Tikkurila Pro Centrs piedāvā visu nepieciešamo profesionālai krāsošanai– krāsas, lakas, špakteļtepes, beices, eļļas, koksnes aizsardzības līdzekļus, krāsošanas darbarīkus, līmlentes un citus piederumus.

Jūs vienmēr laipni sagaidīs kompetenti pārdevēji, kas sniegs konsultācijas un piedāvās risinājumus pat vissarežģītākajās situācijās.
Visplašākais Tikkurila un Vivacolor krāsu sortiments


Tikkurila produktu sortimentā ir visaugstākās kvalitātes krāsas, lakas, beices, eļļas, koksnes aizsardzības līdzekļi un dažādi speciāli produkti, piemēram, krāsas dekoratīvajai krāsošanai, un pirts aizsardzības līdzekļi.

Vivacolor produktu sortimentā ir kvalitatīvas krāsas, lakas, špakteļtepes un koksnes aizsardzības līdzekļi visiem populārākajiem krāsošanas darbiem. Ir pieejamas gan profesionāļiem, gan patērētājiem paredzētas produktu sērijas.Anza krāsošanas darbarīki


Anza produktu sortimentā ir izcilas kvalitātes darbarīki, kurus novērtēs gan profesionāļi, gan amatieri.

Otas, ruļļus, špakteļlāpstiņas, aplikatorus, krāsu vanniņas, rokturus-pagarinātājus un darbarīkus tapešu līmēšanai – to visu jūs atradīsiet Anza stendos. Tikkurila krāsu toņi


Plašie Tikkurila toņu stendi ļaus izvēlēties krāsu toņus , kā arī apskatīt tos dažādos apgaismojumos.

Iekšdarbu krāsām toņus varēsiet izvēlēties no toņu kartes Izjūti krāsas vai toņu salikumiem Feelings. Piedāvājam arī šīs toņu kartiņas līdzņemšanai.

Ārdarbu toņu stendos ir pieejamas toņu salikumu kartiņas Feelings Facade un toņu paraugi no dažādām toņu kartēm - Tikkurila Facade, koka fasāžu toņu kartes, Vinha un Valtti.

Piedāvājam iespēju izvēlēties toņus arī no citām populārākajām toņu kartēm vai noteikt toni ar foto-spektrometru.Adrese un kontaktinformācija


Krūzes iela 23, Rīga

Tel. +371 67610957

E-pasts: procentrs.kruzes@tikkurila.com

Darba laiks: darba dienās no 8:00 līdz 18:00DECCO CENTRS, Katlakalna iela 6D, Rīga

Tel. + 371 25782888

E-pasts: procentrs.katlakalna@tikkurila.com

Darba laiks: darba dienās no 8:00 līdz 19:00

                          sestdienās no 10:00 līdz  16:00


Facebook >>

Klientiem ir pieejama ērta bezmaksas autostāvvieta.