Par mums

SIA Tikkurila ir apdares krāsu, industriālo pārklājumu un ar krāsu produktiem saistītu preču importētājs un izplatītājs Latvijā. Uzņēmums Latvijā darbojas kopš 1993.gada un ietilpst Tikkurila grupā.

Latvijā uzņēmums pārstāv Baltijas līmenī spēcīgo krāsu zīmolu Vivacolor, starptautiski atzīto krāsu un pārklājumu zīmolu Tikkurila, kā arī krāsotāju darbarīkus Anza un stiklašķiedras tapetes Tassoglas. Tikkurila var lepoties ar plašu klientu loku un realizēto projektu skaitu visā Latvijā. Tikkurila preces ir pārstāvētas lielākajos būvmateriālu un apdares materiālu veikalos visā Latvijā.

Papildus krāsu produktu izplatīšanai SIA Tikkurila sniedz atbalstu saviem klientiem un nozares profesionāļiem krāsu produktu apmācību jomā. Šim mērķim 1998.gadā tika izveidots Mācību centrs (iepriekšējais nosaukums - Vivacolor Krāsu skola).Tikkurila Grupa

Tikkurila ir Ziemeļvalstu krāsu uzņēmums, kura produktu ražošanā tiek izmantotas rūpīgi izvēlētas izejvielas, kas atbilst augstas kvalitātes standartiem. Mūsu vīzija ir radīt virsmas, kas rada pārmaiņas.
Mūsu lielākie tirgi ir Zviedrija, Krievija, Somija, Polija un Baltijas valstis. Mums ir ražotnes 8 valstīs, un savos galvenajos tirgos esam vadošais uzņēmums dekoratīvo krāsu jomā. Kopumā mūsu produkcija ir pieejama vairāk nekā 40 valstīs.

Uzticamu profesionāļu kopiena

Mēs esam ne vien krāsu uzņēmums, bet arī 3000 talantīgu profesionāļu kopiena – prasmīgi cilvēki, kuri nāk no skarbas vides un ir apbruņoti ar izpratni par estētiku un noslieci uz ilgtspējību. Mūs vieno kopīgas vērtības un prieks par spilgtas nākotnes veidošanu ar virsmām, kas rada pārmaiņas.

Ziemeļvalstu kvalitāte no sākuma līdz beigām kopš 1862. gada

Izmantojot gadu desmitiem uzkrāto pieredzi, mēs izstrādājam augstākās kvalitātes produktus un pakalpojumus, kas izturēs laika un laikapstākļu pārbaudījumus. Mēs atbalstam mūsu vadošos zīmolus, un lepojamies ar inovācijām, kuras ir balstītas uz mūsu tradīcijām ar skatu nākotnē.

Ilgtspējīgs ziemeļnieciskums

Mēs esam strādājuši pie inovācijām kopš mūsu pieticīgajiem pirmsākumiem. Mūsu mērķi ir būt tirgus līderim ar industriju mainošiem un ilgtspējīgiem risinājumiem, kas ir droši gan mums, gan videi, kā arī izprast mūsu klientus.                                                                  

2018. gadā mūsu ieņēmumi bija 561,5 miljoni EUR. Uzņēmuma akcijas tiek kotētas NASDAQ Helsinki biržā.

Lasiet vairāk par Tikkurila (angļu val.) >>