Super Color - toņu karte

Ilgāks laiks līdz remontkrāsošanai, piesātināti un caurspīdīgi toņi

Dziļāki un noturīgāki toņi ar Super Color tonēšanas tehnoloģiju. Super Color toņi ir balstīti uz dzelteniem un sarkaniem dzelzs oksīda pigmentiem, kas rada siltos, dabīgos zemes toņus. Caurspīdīgo toņu pigmentu daļiņu izmērs ir viena desmitā daļa no parasto toņu pigmentu daļiņu izmēra, kas nodrošina caurspīdīgumu.

Super Color toņos var tonēt koksnes aizsargpārklājuma bāzes, kas satur caurspīdīgus pigmentus (OPP, OP vai OPL bāze). Tie nodrošina labāku izturību pret saules gaismas iedarbību, salīdzinot ar tradicionālajiem toņiem, kā arī ilgāku laiku līdz remontkrāsošanai.
UZMANĪBU!

Ekrānā redzamie krāsu toņi ir atveidoti elektroniski. Tie var atšķirties no reālā krāsas toņa, jo mūsu krāsu uztveri ietekmē materiāla virsma, atspīdums, apgaismojums un citi faktori. Vienmēr pārliecinieties par savu izvēli un izmantojiet toņu karti vidē un apstākļos, kas līdzīgi tiem, kādiem izvēlaties krāsu. Toņu kartes varat apskatīt pie mazumtirgotāja.


Ieteicamie produkti

Valtti Plus Kesto

Pusmatēts koksnes aizsargpārklājums koka apšuvumam un līmēta koka virsmām. Divreiz ilgāks laiks līdz remontkrāsošanai, salīdzinot ar tradicionālajiem koka aizsargpārklājumiem.

Valtti Akvacolor

Koksnes aizsargpārklājums, kas iesūcas koksnē un ir piemērots masīvu baļķu virsmām (apaļiem un ēvelētiem baļķiem). Super Color toņi pagarina laiku līdz remontkrāsošanai.