Tunto Kivi - toņu karte

Tunto Kivi ir no Somijas dabiskā akmens izgatavots tonējams akmens virsmas pārklājums, ar kuru var radīt dažādas efektīvas virsmas iekštelpās. Tas ir piemērots gan lielām sienu virsmām, gan arī mazākām virsmām ar dekoratīvu elementu.

Produktam ir 4 gatavie toņi: gaiši pelēks kaļķakmens, pelēks granīts, sarkans granīts un melns gabro. Gaiši pelēkā kaļķakmens un pelēkā granīta pamattoņus var ietonēt vēl 25 toņos pēc Tunto toņu kartes. Tā kā pamatne ir redzama caur akmens virsmas pārklājumu, vispirms virsma ir jānokrāso toņu kartē ieteiktajā tonī.

Uzmanību! Tunto Kivi ir dabisks produkts un tādēļ krāsas tonis var nedaudz atšķirties. Pārbaudiet toņa atbilstību, salīdzinot ar toņu karti veikalā.


Tunto Kivi - gatavie toņiTunto Kivi - akmens toņiUZMANĪBU!

Ekrānā redzamie krāsu toņi ir atveidoti elektroniski. Tie var atšķirties no reālā krāsas toņa, jo mūsu krāsu uztveri ietekmē materiāla virsma, atspīdums, apgaismojums un citi faktori. Vienmēr pārliecinieties par savu izvēli un izmantojiet toņu karti vidē un apstākļos, kas līdzīgi tiem, kādiem izvēlaties krāsu. Toņu kartes varat apskatīt pie mazumtirgotāja.


Ieteicamie produkti gruntēšanai