Feelings - toņu karte


Atjauninātās Feelings toņu kartes toņu klāsts piedāvā aizraujošu sistēmu, kā izvēlēties krāsu toņus savām mājām. Iekštelpu dizaineri un krāsu pasaules profesionāļi ir izveidojuši 5 dažādus galvenos stilus. Ar šo stilu palīdzību varat izpaust savu personību un eksperimentēt ar to, kas jums šķiet vispiemērotākais. Pieturoties pie izvēlēta stila, ir daudz vieglāk izvēlēties risinājumus dažādām interjera dizaina detaļām.

Ideja par vairākiem stiliem tika radīta, ņemot vērā klientu atsauksmes. Krāsas toņu izvēle ir ievērojami vienkāršāka, ja to dara pareizi un soli pa solim. Sākumā izvēloties savai idejai un gaumei atbilstošu stilu, turpmāka krāsas toņu izvēle jau ir pavisam vienkārša.

Katrs stila komplekts ietver deviņas toņu kombinācijas, kuras ir veidojuši profesionāļi. Kopā toņu kartē ir pieejami 45 toņu paraugi. Pirmo reizi esam pievienojuši arī perlamutra toņus un metāliski spīdīgus Taika toņus.


Apdomājiet, kāda veida dizainers jūs esat

Apskatiet toņu paraugus un padomājiet, kurš no tiem visvairāk atbilst jūsu personībai. Mēs, protams, neapgalvojam, ka piedāvājumā ikviens atradīs savu stilu. Katrs cilvēks ir unikāls, un labi, ka tā.

Mums visiem ir daudz atšķirīgu personības iezīmju, un, mainoties apstākļiem, mainās arī mūsu gaume. Iespējams, ka atradīsiet sev piemērotas idejas vairāk nekā viena stila ietvaros. Piecu pamatstilu galvenā ideja ir tāda, ka tie sniedz interjera dizaineram vadlīnijas, kas atvieglo dažādu detaļu pieskaņošanu interjeram.


Dabas bērnsRomantiķisMūsdienu minimālistsPiedzīvojumu meklētājsPrasīgais estētsAktuālie toņi 2014-2015UZMANĪBU!

Ekrānā redzamie krāsu toņi ir atveidoti elektroniski. Tie var atšķirties no reālā krāsas toņa, jo mūsu krāsu uztveri ietekmē materiāla virsma, atspīdums, apgaismojums un citi faktori. Vienmēr pārliecinieties par savu izvēli un izmantojiet toņu karti vidē un apstākļos, kas līdzīgi tiem, kādiem izvēlaties krāsu. Toņu kartes varat apskatīt pie mazumtirgotāja.