Oāze pilsētā – izmantojiet savu balkonu efektīvi

Produktīva darba vieta, stūrītis nesteidzīgai kafijas tasei un plaukstošs dārzs – pat mazs balkons var ietvert to visu. Ir laiks sākt gatavoties siltākiem laikapstākļiem.


Kālab gan nepaplašināt dzīvojamo platību arī uz āru? Balkons ļauj jums tvert skaistās vasaras debesis un ieelpot svaigo gaisu, neatstājot ierasto mājas komfortu. Ielūdziet draugu uz tasi kafijas, pasēdiet un izbaudiet vasaras siltumu savā slepenajā stūrītī. Un ja kafijas dzeršana ieilgst, jūs jau atradīsieties lieliskā vietā, lai vērotu saulrietu.

Izveidojiet savu sapņu balkonu

Pārvērtiet savu balkonu, pārkrāsojot vecās mēbeles. Iedvesmu toņu izvēlei meklējiet ziedos. Dekorācijām izmēģiniet košāku toni, nekā jūs izmantotu parasti. Nebaidieties izvēlēties drosmīgus toņus – šī ir jūsu iespēja kļūt nedaudz pārgalvīgam!

Šī balkona pārvērtībās dzeltenais tonis S302 Grapefruit izvēlēts, iedvesmojoties no saulespuķēm.


Izmantotais tonisIzdekorēts balkons ir lieliska vieta, kur pavadīt vasaras dienas. Metāliskais galdiņš un krēsls no Finnishdesigngroup.fi. Paklājs no Finarte.


Daudzpusīgi zaļais

Piesātināti zaļa vide ir greznība. Padariet balkonu par slepeno dārzu – rotājiet to ar augiem. Varat izmantot liela izmēra augus, kurus var audzēt ārpus telpām.

Izmantojiet savu pilsētas oāzi efektīvi un ļaujiet augiem kalpot diviem mērķiem: ēdamos zaļumus var izmantot kā rotājumu un arī lietot uzturā.

Lai uzlabotu koka kastu izskatu, tika izmantota Patio Verso eļļa koka kuķu kastēm.Kā īstenot pārvērtības

1. Kastes stādīšanai

Glītas kastes augiem nav dārgas un ir viegli sagatavojamas. Šajās pārvērtībās dažādas koka kastes tika apstrādātas ar Patio Verso, veidojot saskaņotu un vienotu izskatu. Patio Verso ir netoksiska eļļa, tāpēc to droši var izvēlēties arī kastēm, kurās audzēt zaļumus. Turklāt šāda apstrāde aizsargā koksni no mitruma iedarbības.

2. Krēsli

Starojoši dzeltenais krēslu tonis sacenšas ar saules spožumu. Pārvērtībās tika izmantota krāsa Unica Akva, toņu kartes Izjūti krāsas tonī S302 Grapefruit. Unica Akva ir piemērota lietošanai ārdarbos, kā arī uz gruntētām metāla virsmām.

Lasiet norādes, kā krāsot mēbeles šeit >>


Noslēdziet pārvērtības ar tekstilizstrādājumiem, lai radītu siltu noskaņu. Lupatu paklājs uz balkona grīdas izskatās mājīgi un aicina doties uz balkona ar basām kājām. Atcerieties – nianses ir svarīgas.


Iepazīstiet Color Now 2019. gada aktuālo toņu kolekcijas!