Apkārt pasaulei ar K319 Flamingo

Pēc ilgstoša perioda ar mierīgajiem zemes toņiem, modes skatēs un izstādēs ir iemirdzējušies dzīvīgāki toņi. 2019. gada tonis liek mums paraudzīties uz gaišākām krāsu niansēm.


Laikam ejot, modes tendences toņu izvēlē kā milzu šūpoles līgani pāriet no mierīgiem zemes toņiem uz gaišiem un tīriem toņiem. Pēc tam, kad vairākas sezonas uzmanības centrā bijuši brūnganie un pelēkie zemes toņi, modes skatēs un izstādēs parādās arvien vairāk gaišo toņu. Alkas pēc kaut kā jauna un atsvaidzinoša ir spēcīgas.

No modes un izstādēm uz mūsu mājām

Vairāku sezonu garumā pelēkie toņi bruģējuši ceļu drosmīgām pārmaiņām modes pasaulē.  Nākamā gada kolekcijās redzami neierastie koraļļu, flamingo spalvu un laškrāsas toņi. Carolina Herrera, Chanel un Schiaparelli 2019. gada brīvdienu kolekciju skatēs tika demonstrēti dzīvīgie persiku, apelsīnu un rozā toņi.


Courtesy Salone de Mobile. Milāna, Luca Fiammenghi


Salone de Mobile salonā Milānā persiku rozā parādās interjerā jau kopš astoņdesmitajiem gadiem. Jaunie toņi metāla detaļām un noapaļotajām formām piešķir pavisam citu izskatu. Arī Frīdas Kalo izstāde Viktorijas un Alberta muzejā ir piesātināta ar izteiksmīgiem toņiem, tostarp dzīvīgo persiku rozā, kas tik ļoti raksturīgs Kalo stilam. Šādus piemērus toņa izmantošanai varam atrast jebkurā mākslas un dizaina jomā.


Dabas ietekme

K319 Flamingo atmodina iztēlē ainavu ar tropiskajiem mežiem vai pludmali Maiami. Iztēlojieties pēdējos saules starus krāsojam mākoņus visos iespējamajos oranžajos un rozā toņos. Tāpat toni K319 Flamingo var ievērot flamingo spalvās, izteiksmīgos ziedos vai arī veroties kristālskaidras jūras zemūdens pasaulē.Tonis, kas der visam

Tikkurila toņu eksperte Irina Hanhisalo uzskata, ka Gada toni K319 Flamingo patiesībā ir ļoti vienkārši izmantot, jo to var kombinēt ar daudziem citiem toņiem.

“Šis tonis ir tik spēcīgs, ka pietiek pavisam nedaudz, lai interjeram piešķirtu jaunu elpu. Maigo toni var viegli kombinēt ar pelēkajiem un koka krāsas toņiem.”