Veidojiet mūsdienīgu un personalizētu interjeru, izmantojot toņu kontrastus

Kontrasti ir mūsdienīgs veids, kā kombinēt toņus. Tā vietā, lai izvēlētos klasiskos toņu pārus, atļaujieties eksperimentēt.Kad pretpoli satiekas, tie vispirms savstarpēji saduras, bet pēc tam viens otru papildina. Kas sākotnēji var šķist neparasts vai pārmērīgs, drīz kļūst vēlams un iekārojams.


Jauns veids, kā kombinēt toņus

Toņu kontrastu ideja tiek bieži īstenota modes skatēs. Tas nozīmē, ka tiek kombinēti toņi, kas sākotnēji šķiet nesaskanīgi. Šis jaunais toņu kombinēšanas veids, radot neparastus pārus, iesākumā šokē, jo mēs esam pieraduši ievērot noteikumus.  Tomēr spēles ar toņiem atmaksājas.Izmēģiniet jaunus, drosmīgus toņus, ieviešot mājās dažādus dizaina priekšmetus. Sākumā izmēģiniet toni, iegādājoties spilvenu, lampu vai kādu citu tekstilizstrādājumu. Sapnim līdzīgā siena krāsota ar Harmony iekštelpu krāsu, tonī H320 Magnolia.Izmēģiniet toņu kontrastus uz sienām, mēbelēm vai abiem! Tonis H320 Magnolia labi saskan ar tumšo N439 Abyss un sulīgi zilo M354 Macaw.
Maigais J426 Lilac piešķir mierpilnu fonu aizraujošām interjera dizaina idejam. Kombinejiet toņus ar tekstila palīdzību, ja nevēlaties krāsot lielus laukumus.


3 iemesli, kādēļ izmēģināt toņu kontrastus:

  1. Toņu kontrasti izgaismo jaunas nianses pat vispazīstamākajos toņos.
  2. Jaunu, negaidītu toņu kombinācijas ir atsvaidzinošas un iedvesmojošas.
  3. Aizmirstot par noteikumiem, varat izpaust sevi brīvāk.