Toņu žūrija

Tikkurila toņu žūrija izvēlējās Gada toni un izveidoja 2019. gada toņu kolekciju. Iepazīstiet tendenču un toņu ekspertus un uzziniet, kādas kombinācijas ar Gada toni veidotu viņi!

Irina Hanhisalo
Toņu mārketinga nodaļas vadītāja, Tikkurila

Tikkurila toņu ekspertei Irinai ir spēcīga vīzija par tendencēm, un viņas radošā pieredze aptver vairākas jomas. Mode ir pēdējā no tām.

“Man patīk neparasti un interesanti toņu pāri. Šī gada toņu kolekcija piedāvā neskaitāmi daudz kombināciju iespēju – L392 perfekti saskan ar Gada toni.”

Susanna Bjerklunda
Tendenču analītiķe un žurnāliste

Dizaina un nākotnes dizainu pasaulē Susanna ir autoritāte. Viņa veic izpēti, koncentrējoties uz cilvēku, tālab Susannu uzskata par patiesi tālredzīgu gan Somijā, gan visā pasaulē.

“Es Gada toni kombinētu ar vēso G371 Crystal”


Niklass Engsāls
Mākslinieciskais izpilddirektors, Grow

Darbodamies filmu, modes, žurnālistikas, dizaina un mākslas lauciņos, Niklass ir kļuvis par patiesi starpdisciplināru radošo pārmaiņu īstenotāju. Uzņēmumā Grow viņš vada pasaulē zināmu zīmolu pārmaiņu radošo procesu.

“Man patīk eksperimentēt, un es aicinu ikvienu izpaust sevi, izmantojot šī gada toņu kolekciju.”

Marika Raike
Dizaina nodaļas vadītāja, Tikkurila

Marikai ir 20 gadu darba pieredze uzņēmumā, un krāsas ir viņas kaislība, tāpēc viņas uzdevums ir raudzīties, lai Tikkurila nezaudē savu progresivitāti un ir soli priekšā nozares tendencēm. Viņas augstu vērtētais radošais gars nemitīgi iedvesmo cilvēkus apkārt.

"Es esmu romantiķe, tādēļ kombinētu Gada toni ar mierpilno J426 Lilac."