Radiet skaistu interjeru, saskaņojot toņus

Toņu saskaņošana ir labi zināma tendence modes pasaulē. Jūs varat radīt harmonisku un elegantu interjeru, izmantojot toņus, kas ir ļoti līdzīgi cits citam.Harmoniski, bet ļoti drosmīgi. Koncentrēties uz viena toņa nokrāsām vai izmantot tikai vienu toni sākotnēji var šķist biedējoši. Taču vēlāk tas teju vai izraisa atkarību.Radiet stilīgu dizainu un mierīgu noskaņu telpā, nokrāsojot sienu un grīdlīstes vienā tonī. Siena ir nokrāsota ar iekšdarbu krāsu Harmony, tonī L396 Beeswax.

Lampa – Vepsälinen. Krēsls – Nomart. Paklājs – Kartell Flagstore.


Gan skapītis, gan siena krāsoti tonī L433 Atlantis.


Izmantojot toņu pārejas, veidojiet istabas dizainu

Saskaņojot toņus, jums nav jāizvēlas starp diviem līdzīgiem toņiem – jūs varat izvēlēties tos abus! Color Now 2019 kolekcijā piedāvāts plašs zilo, sarkano un dzelteno toņu klāsts, kā arī daži zaļie toņi. Izvēlieties toni un paskatieties, kā tas saskan ar citiem.

Toņu saskaņošana ir veids, kā pilnībā izgaršot noteiktu toni. Izvēlieties vienu toni un atlasiet tam līdzīgos, lai izveidotu niansētas toņu pārejas telpā. Rezultāts var šķist gandrīz vienkrāsains.Saskaņojiet toņus, pieskaņojot interjera priekšmetus, piemēram, spilvenus, segas un aizkarus, sienas tonim. Maigi rozā siena krāsota ar iekšdarbu krāsu Harmony, tonī H320 Magnolia.Saskaņoti toņi var radīt bezrūpīgu un mierīgu gaisotni. Tonis J426 Lilac guļamistabā rada rāmu noskaņu.


3 iemesli toņu saskaņošanai:

  1. Ļoti gaiša toņa nokrāsu kombinācija rada harmonisku telpu, kas neizskatās pārlieku daudzkrāsaina.  
  2. Shēma “Tonis pie toņa” der pat vismazākajām telpām.
  3. Vienkrāsains interjers vislabāk izceļ tekstūru.