K319 Flamingo ir Gada tonis

2019. gada tonis ir samtainais, sulīgais un izteiksmīgais K319 Flamingo. Iepazīstiet toni, kas apvieno jausmu par saules gaismu un rotaļīgumu!Flamingo, gaistoša Maiami ainava, optimistisks skats nākotnē un robežu pārkāpšana – tas viss iedvesmoja 2019. gada toņu žūriju, izvēloties toņus 2019. gada kolekcijai. Žūrijas locekļi bija Tikkurila toņu eksperte Irina Hanhisalo, Tikkurila toņu guru Marika Raike, mākslinieks Niklass Engsāls un tendenču analītiķe Susanna Bjerklunda.


Galds un krēsls no Formverk. Lampa no Nomart. Paklājs no Matto Center.Kādēļ K319 Flamingo?

Gada tonis tika izraudzīts tā dzīvīguma un rotaļīguma dēļ. K319 Flamingo jaucas pozitīvas emocijas, saules stari un rozā nokrāsa.

Toņa K319 Flamingo izskats atdzīvina iztēlē tik daudz tēlu – no kokteiļiem līdz sporta auto, filmām un interjeram. Šis tonis ir pašizpausmes un individualitātes iemiesojums, kas atmodina domas, jūtas un asociācijas; tas simbolizē tendences, iedvesmu un atvērtību jauniem konceptiem un idejām.

Patlaban pasaule ir nedroša, drudžaina un dažkārt arī haotiska, tāpēc atgriešanās iepriekšējās desmitgadēs, pilnās bezrūpīgu dienu, ir mierinoša. Alkas pēc laimes pilniem brīžiem un mundrām krāsām kļūst arvien spēcīgākas. Gada tonis atbilst šai vajadzībai.


Jaunā klasika

K319 Flamingo šķiet pavisam svaigs, lai gan tajā jaušams kaut kas labi pazīstams. Atsauciet atmiņā nostalģisko seriālu “Golden Girls” vai žurnālā “British Heritage” izmantotos toņus un 50. gadu tapešu dizainu. Dabā šajā tonī krāsotas eksotisku putnu spalvas un gliemežnīcas zemūdens pasaulē.

Interjera izstādēs un modes skatēs redzam gaišākus toņus un rotaļīgāku attieksmi pret tiem. Arī Gada tonis interjeru padara rotaļīgāku.


Mīkstais krēsls no Nomart. Vāzes no Vepsäläinen. Paklājs no Nest Factory.


Kā izmantot K319 Flamingo

Mazliet prieka dzīvē vēl nevienam nav nodarījis pāri. Vispirms Gada toni izmēģiniet detaļās. Nolieciet telpā spilvenu, abažūru vai gleznu šajā tonī un izmēģiniet, kādas sajūtas tas rada. Ja ievērojat, ka tonis labi iederas jūsu mājās, veiciet drosmīgākas pārmaiņas – pārkrāsojiet kādu mēbeli vai pat sienu.

Toņu kolekcija aicina jūs saskaņot toņus un veidot toņu kontrastus. Gada toni var saskaņot ar sarkano toņu gammu, radot istabā harmonisku dizainu. Lai radītu pārsteiguma efektu, veidojiet toņu kombinācijas ar dzelteno vai zilo, piešķirot namam individualitāti. Mājas ir jūsu telpa, nebaidieties eksperimentēt!