2019. gada toņu kolekcija

Color Now 2019 toņu kolekcija radīta, iedvesmojoties no skaistuma meklējumiem visnegaidītākajās vietās. Kolekcija ir piesātināta ar optimisma pilniem toņiem, tādējādi radot optimistisku skatu, raugoties nākotnē. Ir laiks saskaņot toņus un veidot toņu kontrastus!


Deviņdesmitie, flamingo bari, sulīgi augļi un Maiami. Color Now 2019 toņu kolekcija radīta, iedvesmojoties no saulainajām Karību jūras pludmalēm, tropiskajiem putniem ar košām spalvām un nostalģiskās seriāla “Golden Girls” pasaules.

Piesātinātie toņi, ko esam redzējuši modes skatēs un izstādēs, tagad parādās arī interjerā. Iemesls ir visai pašsaprotams. Pēc ilgās minimālisma un pelēcīgo toņu ēras mēs alkstam pēc kaut kā jauna. Ir laiks padarīt interjeru rotaļīgāku un paraudzīties nākotnē ar optimistisku skatu.

Color Now 2019 toņu kolekcija piedāvā iespēju spēlēties ar toņiem un atrast jaunas sirdij tuvas kombinācijas. Kolekcija veidota, balstoties uz divām galvenajām tendencēm: toņu kontrastiem un toņu saskaņošanu. Iztēlojieties neparastus toņu pārus un maigas toņu pārejas interjerā.

Toņi, kas saplūst, izskatās labi. Tas nav nekāds noslēpums. Mums tas aizvien patīk, un mēs vēlamies pie tā pieturēties. Bet arī kontrastējoši toņi var izskatīties lieliski. Tieši to mēs esam izvēlējušies par centrālo tēmu 2019. gadā. Kad tiek kombinēti kontrastējoši toņi, notiek brīnumu lietas, un mums būtu jāļaujas tam biežāk. Pārvērtiet nesaskaņas draudzībā. Jo pretpoli pievelkas!


Color Now 2019 kolekcijaSarkanie toņi

Sarkanie toņi ietver maigo bēši rozā H320 Magnolia, sulīgo un izteiksmīgo Gada toni K319 Flamingo, drosmīgo ikonisko M319 Reef un tumšo, izsmalcināto L418 Nectar (Nektari).


Dzeltenie toņi

Šajā kolekcijā ir ievērojama dzelteno toņu daudzveidība. Siltais un smalkais F392 Cocoa butter (Coconut butter) uzbur nojausmu par dzelteno, S302 Grapefruit ir saulains un spilgts, sinepju L392 Ducat ienes mājās siltumu, bet L396 Beeswax piemīt oranžīga nokrāsa.Zilie toņi

Nomierinošais zilais tagad pieejams visos toņos. G371 Crystal ir ļoti gaišs un svaigs, bet J426 Lilac – mierīgs pelēcīgi lillā tonis.  Maigais gaiši zilais J356 Sky atgādina skaidras debesis, savukārt M354 Macaw ir karaliski zils tonis, kas atrodams Dienvidamerikas papagaiļa spalvās. L433 Atlantis ir pelēcīga un nomierinoša toņa izvēle.


Zaļie toņi

Kolekcijā ietverti trīs ļoti atšķirīgi zaļie toņi. L373 Emerald ir gaišs un izteiksmīgs, M386 Amazon atgādina tumšas sūnas, bet N439 Abyss ir ļoti tumšs, gandrīz melni zaļš tonis.


Kā izmantot kolekciju

Kolekcija balstīta uz divām galvenajām tendencēm: toņu saskaņošanu un toņu kontrastiem.