Nosakiet toņus - tendenču analītiķes Ninas Brunas padomi

Tendenču analītiķi ir gatavi atlasīt interesantākās no daudzajām pasaulē pastāvošajām gaumēm un uztverēm. Toņu konsultante Nina Bruna un Tikkurila toņu eksperte Irina Hanhisalo sniedz padomus, kā prognozēt interjera tendences ātrāk nekā citiem un noteikt, kādas tendences ir aktuālas un kuras ir aizejošas. 
1. Vērojiet modes tendences

Pētot nākamās interjera dizaina tendences, Nina bieži seko modei un izvēlas intriģējošākās tendences apģērbu nozarē. “Mode vienmēr ir soli priekšā interjera dizainam,” viņa saka.

2. Izzini pēdējās desmitgades

Toņu tendenču noteikšanai ir nepieciešama kaleidoskopiska pasaules uztvere. ” Toņu tendences var prognozēt, arī atskatoties laikā, jo iecienītākie toņi mēdz atgriezties, turklāt dara to cikliski,” uzsver Irina Hanhisalo, Tikkurila dizainere.  

3. Atrodiet iedvesmu sociālajos plašsaziņas līdzekļos

Nina uzskata, ka pelēkā un baltā dominēšanas ērai beidzot tuvojas gals, un dizaineri Ziemeļvalstīs pāriet no gaišo toņu paletes uz personalizētāku un unikālāku toņu izmantošanu. Iedvesma tiek meklēta arī sociālajos plašsaziņas līdzekļos, kas pilnīgi jaunā veidā ir atveduši Vidusjūras un Dienvideiropas reģionu toņus uz ziemeļiem.

4. Atrodoties ārzemēs, turiet acis vaļā

Ceļojot viņa pievērš uzmanību toņiem, kas tiek izmantoti katrā vietā, vēro kāda ir apkārtējā daba un kā cilvēki ģērbjas. “Milānā es tā vien nevaru beigt apbrīnot krāsu bagātību sieviešu valkātajā apģērbā,” saka Nina.


Nina stāsta, kā tika izvēlēts “Gada tonis”Nina Bruna

Dizainere un tendenču analītiķe

Dāniete Nina Bruna ir labi pazīstama dizaina tendenču noteicēja un godalgota toņu un tendenču analītiķe.

"Toņi atkal kļūst par pašizpausmes līdzekli. "


Seko Instagram: @nina_bruun