Ļaujiet "Minerals" kolekcijas izteiksmīgajiem zemes toņiem sevi apburt


"Minerals" toņu kolekcija apvieno klasiskos gaisa un zemes elementus. Nodiluši sarkanais ar brūnganām nokrāsām, blāvais smilts tonis, visi zilie un tumši pelēkie toņi - tāpat kā dabā - lieliski sader kopā. Esiet drosmīgs un apvienojiet tikai siltos toņus vai spēlējieties ar vēsajiem un sarkanīgiem toņiem interjerā."Minerals" toņu kolekcijaToņiem ir indikatīva nozīme. Lūdzu, pārbaudiet toņu atbilstību reālajiem toņiem "Izjūti krāsas" toņu kartē.Dabiskie zemes toņi - toņu kolekcijas iedvesmai


Tikkurila 2018. gada toņu kolekcija "Minerals" ir Tikkurila dizaina nodaļas vadītājas Marikas Raikes, tendenču analītiķes Nina Brunas un radošās direktores Paivi Haikio kopējā darba auglis.

“Skandināvijas stils pakāpeniski virzās uz eiropeiskāku zemes toņu paleti. Dažādas tekstūras un spīduma pakāpes piešķir pilnīgi jaunu dimensiju toņu kombinācijām,” saka Nina Bruna, aprakstot idejas, kas saistītas ar 2018. gada kolekciju.

“Nomierinošie toņi ir gandrīz kā protests pret pastāvīgo troksni un burzmu, kas mūs ieskauj ikdienas dzīvē. Neitrālie, dabiskie toņi elpo mierīgi un rāmi,” saka Marika Raike, raksturojot savus iedvesmas avotus.


Noskaties kā tika izvēlēti toņiIepazīstieties ar žūriju


Nina Bruna

Dizainere un tendenču analītiķe

Dāniete Nina Bruna ir labi pazīstama dizaina tendenču noteicēja un godalgota toņu un tendenču analītiķe.


Paivi Haikio

Leroy aģentūras radošā direktore

Paivi Haikio ir grafiskā dizainere, kura radījusi daudzu somu dizaina zīmolu vizuālo identitāti.

Marika Raike

Tikkurila dizaina nodaļas vadītāja

Tikkurila dizaina nodaļas vadītāja Marika Raike ir īsta toņu virtuoze un visu Tikkurila toņu materiālu vadošā meistare.