Color Now 2018 - idejas toņu mīļotājiem“Iemērkt otu krāsas bundžā un redzēt sava darba rezultātu ir relaksējoši un atmaksājas. Rast mieru un darīt kaut ko ar rokām bija tas, par ko arī mēs domājām, veidojot mūsu Color Now 2018 toņu kolekciju. Autentisko toņu klāsta radīšanā iedvesmojāmies no dabas un dažādajiem dabas elementiem - gaisa un zemes. Gada tonis, Terracotta N405 , saistās ar tradīcijām, daiļamatniecību un raksturu, kā arī tas piešķir siltu mirdzumu ikvienai telpai.

Jūsu personīgās toņu paletes atrašana sākas no drosmes eksperimentēt. Uzticies savam toņu instinktam. Sāciet ar vienu sienu un redzēsiet, kādi toņi jums der.”

– Marika Raike, Tikkurila dizaina nodaļas vadītāja


Iedvesmojieties no 2018. gada toņu kolekcijasIepazīstieties ar žūrijas locekli


Nina Bruna (Nina Bruun)

Dāņu dizainere un tendenču analītiķe

“Pelēko un balto toņu dominēšanas ērai beidzot tuvojas gals, un dizaineri Ziemeļvalstīs pāriet no blāvo toņu paletes uz personīgāku un individualizētāku toņu izmantošanu. Toņi atkal kļūst par pašizpausmes līdzekli. Strādājot par dizaineri, es pastāvīgi strādāju ar toņiem, tāpēc manā mājoklī tas šķita tikai dabiski izvēlēties jebkuru toni, tikai neatstāt baltas sienas. Tikkurila Gada tonis - zemes oranžais Terracotta N405 - manā dzīvojamā istabā ir kļuvis par lielu un nozīmīgu detaļu.”


Idejas ar 2018. gada toņiem