COLOR NOW 2017

Šī gada tonis - Angora H466

Ik gadu Tikkurila izvēlas „Gada toni”, kas atspoguļo aktuālās tendences, notikumus un noskaņojumu. Šī gada tonis ir elegantā Angora H466.
Tikkurila „Gada tonis 2017” ir izsmalcinātā Angora H466, kas izstaro franču eleganci ikdienišķā, mūsdienīgā veidā. Angora nav ļoti spilgts — tas ir atsvaidzinošs, vispusīgs tonis, kas ir piemērots daudzām mājām un interjeriem. Interjera dizaineriem Angora ir ļoti praktiska un neitrāla izvēle, kas nekad nekļūs garlaicīga vai nomācoša. Maigā Angora H466 un pieskaņotie maigie toņi ir iekļauti Color Now 2017 toņu kolekcijā „Hazy”.

Šogad žūrijas sastāvā, kas izvēlējās Tikkurila „Gada toni” un toņu kolekcijas, bija modes dizainers Tēmu Mūrimaki (Teemu Muurimäki), interjera dizainere un blogere Suzanna Vento (Susanna Vento), kā arī Tikkurila dizaina nodaļas vadītāja Marika Raike (Marika Raike). Lai izvēlētos toni, žūrijas locekļi izveidoja noskaņas kolāžas no saviem iecienītākajiem toņiem un materiāliem. Dažādās noskaņas kolāžas atspoguļoja angļu muižas, lauku daiļamatniecību un industriālo estētiku.