COLOR NOW 2017

Piešķiriet telpām jaunu izskatu, kombinējot COLOR NOW 2017 kolekcijas „Clay” zemes toņus„Clay” laucinieciskā kolekcija atgādina par mūsu saknēm, saistību ar dabu un amatniecību. Interjera dizaineru iecienītas siltais terakotas tonis īpaši labi iederas blakus zelta un metāliskajiem toņiem.


2017. gada lauku stila toņi
Siltie toņi ir mūžam aktuāli

Kad interjera dizainere Suzanna Vento piedalījās Color Now 2017 toņu kolekciju atlasē, viņai ļoti iepatikās siltie un klusinātie toņi.

„Noskaņas kolāžas veidošanā es izmantoju tīrus un vienmēr aktuālus toņus, kas nekad nekļūs nomācoši. Domāju, ka interjera apdares krāsu tendences no košiem, baltiem toņiem pāriet uz siltākiem bēšiem un smilškrāsas toņiem. Daži šos toņus uzskata par garlaicīgiem, bet tie ir ļoti iederīgi, it īpaši kopā ar zaļajiem un zilajiem toņiem, kas tiem ļauj patiesi uzmirdzēt!”Suzanna Vento ir interjera dizainere, kura ir pazīstama ar savu interjera dizaina emuāru „Varpunen” un sadarbību ar vairākiem dizaina zīmoliem. Kā interjera dizainere Suzanna Vento dod priekšroku klasiskiem risinājumiem, taču viņa drosmīgi kombinē dizainu ar pārstrādātiem izstrādājumiem.


Noskatieties, kā tapa šī toņu kolekcija