Vintage stila krēsls

Lietoto preču veikalā atrastam noplukušam krēslam tika piešķirts jauns izskats, nokrāsojot to zilā tonī un izveidojot viegli nobružātu apdari, kas liecina par krēsla cienījamo vecumu. Kā akcents tika pievienots kukainītis un lapu kronis, kas ienes istabā vieglu bites sanoņu un vasaras vēsmu. Papildus krēsla funkcionalitātei – tas kalpo arī kā unikāls dekoratīvs elements.


Izmantotie toņiKrēsls krāsots ar krāsu Unica Akva, kas tonēta atbilstoši toņu kartei Izjūti krāsas tonī J367 (Mosaic).Instrukcija

  1. Notīriet veco krāsas slāni un, ja nepieciešams, aizpildiet plaisas ar špakteļtepi Spakkeli Puukitti. Ļaujiet virsmai nožūt. Noslīpējiet virsmu un notīriet slīpēšanas putekļus.
  2. Nogruntējiet virsmu ar adhēzijas gruntskrāsu Otex (baltā tonī). Ļaujiet nožūt.
  3. 2 reizes nokrāsojiet ar krāsu Unica Akva tonī J367 (Mosaic). Ļaujiet krāsai nožūt, līdz tā vairs nelīp.
  4. Noslīpējiet virsējo krāsas slāni, tā lai, gaišais krāsas tonis sāk spīdēt cauri zilajam. Izmantojiet smalku smilšpapīru.
  5. Sēdeklis: Izdrukājiet vēlamo attēlu spoguļattēlā. Izgrieztu attēlu novietojiet uz plēves ar skatu uz augšu. Attēlu pārklājiet ar laku Kiva un pagriežot pielīmējiet pie kastes tā, lai plēve būtu virspusē. Izspiediet gaisa burbuļus, kas palikuši zem attēla. Noņemiet plēvi. Kad laka nožuvusi (apmēram 2-3 h), samitriniet un maigi notīriet attēla papīru no virsmas.Spakkeli Puukitti
 
Otex
 
Kiva 10, matēta
 
Ota
 
Smilšpapīrs