Terase vasaras vakariem


Bloga Vihreä talo autore Annika atsvaidzināja savu terasi, padarot to par skaistu atpūtas vietu vasaras vakariem. Terases dēļi tika eļļoti pelēkā tonī, bet mēbeles ieguva pasteļtoņu nokrāsas. Par pagalma centrālo akcentu kļuva sauna un tumši pelēkā vanna.Instrukcija terases eļļošanai

Terase tika eļļota izmantojot terašu eļļu Valtti Plus Terassiöljy, kas ir īpaši izturīga pret atmosfēras iedarbību. Tā nodrošina dabiski skaistu koksnes toni, vienlaicīgi aizkavējot virsmas izbalēšanu un plaisāšanu.


Mazgāšana

1. Sajauciet Terassi- ja Kalustepesu ar aukstu ūdeni saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas uz etiķetes

2. Bagātīgi uzklājiet Terassi- ja Kalustepesu šķīdumu uz virsmas ar otu vai rulli un atstājiet 15-30 minūtes iedarboties. Noberziet virsmu ar suku vai mazgājiet ar augstspiediena mazgātāju. Rūpīgi noskalojiet virsmu un ļaujiet tai nožūt. Žūšanas laiks ir atkarīgs no laikapstākļiem.


Eļļošana

3. Rūpīgi samaisiet Valtti Plus Terassiöljy gan pirms lietošanas, gan lietošanas laikā.

Ar ergonomisko terašu aplikatoru terasi eļļot viegli un ērti. Aplikators viegli ietilpst arī starp terases dēļiem un ir lietojams kopā ar rokturi-pagarinātāju.

4.    Apstrādājiet 2 – 3 dēļus vienlaicīgi visā to garumā. Uzklājiet pietiekamu daudzumu eļļas uz virsmas un iestrādājiet to koka šķiedras virzienā, tādējādi nodrošinot eļļas iesūkšanos koksnē. Ja nepieciešams, pēc 10 minūtēm noslaukiet lieko eļļu. Ļaujiet eļļotajai virsmai nožūt līdz nākamajai dienai.


Uzmanību! Pašaizdegšanās risks tīrīšanas lupatas, slīpēšanas putekļi un smidzināšanas atlikumi var pašaizdegties. Piesārņotie materiāli pēc dažām stundām var pašaizdegties, tādēļ pirms likvidēšanas jāsamērcē ūdenī un jāievieto slēgtā metāla konteinerā.


Dārza mēbeles

Kopā ar terasi tika atjaunotas arī dārza mēbeles. Tām tika izvēlēti vasarīgie pasteļtoņi J442 Menthol un H417 Mezeron. Turpretī, vecaā vanna tika krāsota kontrastējošā tumši pelēkā M499 Cloak tonī. Visi toņi ir apskatami Color Now toņu kolekcijās.
Dārza mēbeļu krāsošana

Annika koka dārza krēslus krāsoja maigajā H417 Mezeron tonī, bet galdu atsvaidzinošajā J442 Menthol ar krāsu Unica Akva. Virsmas tika noslīpētas, attīrītas no slīpēšanas putekļiem un nokrāsotas 2 kārtās.

Lasiet vairāk par dārza mēbeļu krāsošanu šeit >>


Vanna

Vannas ārpusi Annika krāsoja ar speciālo alkīda krāsu Unica tumšajā tonī M499 Cloak. Krāsojamā virsma tika noslīpēta, noslaucīta un divas reizes nokrāsota.

Lasiet vairāk par metāla virsmu krāsošanu ārdarbos, šeit >>


Nepieciešamie materiāli

40 m² lielas terases eļļošanai tika izmantoti apmēram 4L terašu eļļas Valtti Plus Terassiöljy.  Dārza mēbeļu krāsošanai – apmēram 1L krāsas.


Padoms! Padariet pareizo materiālu iegādi vēl vienkāršāku! Pievienojiet produktus savam kontrolsarakstam, uzklikšķinot uz zaļās ikonas. Šo sarakstu varat nosūtīt sev, piemēram, uz e-pastu vai uzreiz izdrukāt.


Valtti Plus Terassiöljy
 
Birste
 
Augstspiediena mazgātājs
 
Terašu aplikators
 
Unica Akva
 
Unica
 
Smilšpapīrs
 
Ota S1