Radiet iedvesmojošu mājas biroju ar spilgtiem toņiemIndustriālā dizainere un blogere Pinja Rugere (Pinja Rouger) ir radījusi funkcionālu un dinamisku mājas biroju. Izvēlieties savus mīļākos toņus no šīs dzīvespriecīgās kolekcijas, lai padarītu gaišāku savu mājokli.Izmantotie toņi no Color Now 2017 kolekcijas „Growth”
Nokrāsojiet un atsvaidziniet trauku skapi

Horseradish toņa virtuves skapja atvilktnes ir nokrāsotas dažādos toņos ar Liitu tāfeļu krāsu, kas no V389 (Yellow transparent) pakāpeniski pāriet uz M384 (Basilica) un tumšo Y497 (Toro) toni. Dažādie atvilktņu toņi var kalpot arī kā krāsu kods atbilstoši saturam. Ja izmantojat Liitu tāfeļu krāsu, varat atzīmēt atvilktņu saturu, rakstot uz tām.

„Man patīk krāsas, un es nebaidos interjera apdarē izmantot košos toņus. Ja izmantoju košus toņus, man patīk apvienot tos ar gaišām virsmām un toņiem, tādējādi atsvaidzinot telpu un izceļot košos toņus, pat ja tie ir izmantoti tikai kā akcenti,” saka Pinja Rugere.
Noskatieties, kā tapa šī gaišā darbvietaIdeju realizēšana praksē

Sienas krāsošana

  1. Notīriet virsmu un nodaliet krāsojamos laukumus ar krāsotāju līmlenti.
  2. Divas reizes noklājiet sienu ar pilnībā matēto Tikkurila iekšdarbu krāsu Harmony — lielāko laukumu ar F390 (Horseradish) un mazāko laukumu ar sarkano M316 (Tomato). Lai krāsojums būtu vienmērīgs, izmantojiet pagarināmu kātu un daudz krāsas. Krāsojiet virsmu ar gariem, augšupvērstiem vēzieniem, izmantojot rullīti. Noņemiet līmlenti, pirms krāsa ir nožuvusi.

Lasiet sīkākus norādījumus par sienu krāsošanu >>

Mēbeļu krāsošana ar krāsu Liitu

  1. Notīriet un noslīpējiet virsmu. Noslaukiet putekļus.
  2. Nokrāsojiet laukumu 2–3 reizes ar krāsu Liitu, izmantojot mēbeļu krāsām paredzētu rullīti. Ļaujiet krāsai nedēļu žūt, pēc tam uz virsmas var zīmēt.


Nepieciešamie darbarīki un produkti


Maalipesu
 
Smilšpapīrs
 
Putekļu birste
 
Krāsotāja līmlente
 
Ota S1
 
Rullis mēbeļu krāsošanai S14
 
Rullis S10
 
Vanniņa S19
 
Rokturis S18
 

Blogere:  Pinjacolada

Pinjacolada ir emuārs, kurā tiek pausta mīlestība pret krāsām un skandināvu dizainu. Mājoklis ir vecā un jaunā apvienojums. Emuārā Pinjacolada nereti tiek apsvērts, kā izmainīt vecus priekšmetus tā vietā, lai iegādātos kaut ko jaunu.


Izmēģiniet jaunos toņus savam mājoklim ar toņu dizaina programmu ColorUp!