Piešķiriet siltumu interjeram ar „Gada toni” Terracotta N405

Spēlējieties ar gaismu un izmantojiet Terracotta N405 dažādās toņu kombinācijās, tādējādi piešķirot siltumu jebkura veida interjera dizainam.Toņu kartePapildiniet gaišo interjeru ar zemes toni Terracotta N405

Piešķiriet nedaudz dzīvības vēsajai un nosvērtajai skandināvu apdarei ar „Gada toni”. Terracotta N405 savienojumā ar gaišiem, neitrāliem toņiem rada prestižu un elegantu kombināciju. Piemēram, Merino Y458 ir izsmalcināts smilšu tonis, kas perfekti papildina Terracotta N405.

Lieliska ideja ir izteiksmīgumam kādu mēbeli telpā nokrāsot Terracotta N405 tonī un redzēt, kā tā telpā rada pilnīgi jaunu uzmanības centru. Terracotta nav spilgts tonis, tāpēc tas nekad nav pārāk spēcīgs attiecībā pret apkārt esošajām gaišajām virsmām. Izmantojot toņu paraudziņus, izmēģiniet, kā tonis darbojas jūsu interjerā.
Spēlējieties ar bagātīgām krāsām

Ja vēlaties radīt grezni siltu atmosfēru, esiet drosmīgs un apvienojiet Terracotta N405 ar citiem zemes toņiem. Zaļie toņi blakus Terracotta N405 izskatīsies zaļāki, jo tie ir papildinošie toņi. Lieli telpaugi Terracotta N405 toņa podos ir klasisks šīs kombinācijas piemērs. Pārkrāsojiet nolietotus puķu podus Terracotta N405 tonī, lai pārbaudītu tā piemērotību interjeram.

Sarkanīgi toņi kombinācijā ar Terracotta N405 rada kvēlojoši siltu atmosfēru. Eksperimentējiet ar toņiem, piemēram, Straw H456 un Beetroot M425, un vērojiet ietekmi, ko tie rada kopā ar „Gada toni”.