Interjera stilistes Sūzanas Vento mājoklis: gabaliņš Parīzes


Stiliste Sūzana Vento (Susanna Vento) ir iemīlējusies "Minerals" kolekcijas smalkajos toņos. Interjera mājīgajā toņu paletē mijās siltie toņi.
Izmantotie toņiAtsvaidziniet savu interjeru ar zemes toņiem


„Es iemīlējos "Minerals" kolekcijas izsmalcinātajos toņos. Es izmantoju sešus toņus – Piazza Y487Rooibos M476, Driftwood V484, Straw H456, Wrought Iron Y500 un Serpentine V447, lai sava interjera jauno izskatu veidotu stilīgu un mierīgu.

Mans mājoklis iepriekš bija pilnīgi balts, un tam bija nepieciešams jauni krāsas pārklājums, bet vēl jo vairāk – toņu atsvaidzināšana. Sākotnējais balti baltā koncepts lika telpai izskatīties gaisīgai un plašai, bet es ilgojos pēc kaut kā nedaudz mierīgāka un aicinošāka. Mana ģimene mīl Franciju, un tas ir redzams arī interjerā. "Minerals" kolekcija piedāvāja izcilu zemes toņu izvēli un elegantus fona toņus.

Ēdamistaba piedzīvoja vislielākās pārvērtības. Visas sienas, durvis, grīdlīstes un iebūvētie skapji tika pārkrāsoti ar sienu krāsu Harmony un mēbeļu krāsu Helmi gaiši pelēkajā Piazza Y487 tonī.  Piazza Y487 ir silts pelēkais tonis, kas spēj saglabāt telpu gaišu un gaisīgu. Mēs atstājām gabaliņu baltas svītras starp griestiem un sienu, lai palielinātu augstuma izjūtu un izveidotu kontrastu starp viegli pelēko un tīri balto.”

Parketa grīdas tika pārkrāsotas ar krāsu grīdām Betolux Akva tonī Driftwood V484, kas ir pelēks ar brūnām nokrāsām. Durvju sliekšņi tika akcentēti ar sarkanīgi brūno Rooibos M476Toņu salikumi ēdamistabā kļuva mājīgākiPiešķiriet parketa grīdai pavisam jaunu izskatu ar krāsu


  1. Notīriet parketa grīdu ar mazgāšanas līdzekli Maalipesu un rūpīgi noslīpējiet virsmu. Ja jūsu grīda ir laminēta, pietiks ar rūpīgu notīrīšanu, izmantojot Maalipesu.
  2. Gadījumā, ja slīpēšanas rezultātā tiek atklāta koka virsma, aizklājiet virsmu ar izolācijas gruntskrāsu Multistop.
  3. Krāsojiet grīdu ar krāsu grīdām Betolux Akva un izmantojiet rulli gludas virsmas krāsošani.

Uzmanību! Parketa un lamināta grīdas ir ļoti dažādas. Tikkurila ir veicis produktu pārbaudes uz visbiežāk sastopamajām parketa un laminētajām virsmām. Pirms grīdas krāsošanas pārbaudiet krāsas piemērotību, vispirms nokrāsojot nelielu izmēģinājuma laukumu. Grīdas, iespējams, ir pārklātas ar tīrīšanas un kondicionēšanas līdzekļiem, kas traucē krāsas saķerei ar virsmu. Ņemiet vērā, ka krāsai ir nepieciešams laiks, lai tā pilnībā nožūtu un sacietētu. Ja vispirms pārklāsiet grīdu ar adhēzijas gruntskrāsu Otex Akva, tas nodrošinās labāku krāsas saķeri ar laminētām virsmām.


Harmony
 
Luja 7, matēta
 
Helmi 10, matēta
 
Betolux Akva
 

Suzanna Vento

Interjera dizainere

Suzanna Vento ir Helsinkos dzīvojoša interjera dizainere, stiliste, žurnāliste un burvīgā emuāra Varpunen autore. Suzannas stils ir vienmēr aktuāls un radošs. Viņas emuārs ir pilns ar moderniem projektiem, kas nemaksā daudz un prasa minimālu piepūli.

Seko Instagram: @susanna_vento