Dzīvojamā istaba savā gaumē

Šī cilvēka mīlestība pret japāņu kultūru ir izpaudusies gluži vai vasabi sienas krāsas toņa izvēlē. Svaigs, īpaši pielāgots krāsas tonis, kas atrodams vien retumis, var kalpot par sākumu arī jūsu idejai. Pievērsiet uzmanību tam, ka pamattoņa un dekoratīvo toņu kontrastam būtu jāiekļaujas pieņemamās krāsu robežās.

Dekoratīvā krāsošana ar brīvu roku ir vienkārša tehnika, ar kuras palīdzību var radīt dinamisku, tapetes virsmai līdzīgu efektu. Ir pieejami dažādi dekoratīvie rullīši, un ar katru no tiem var iegūt savdabīgu, unikālu rezultātu. Dekoratīvais rullītis ar plēvi rada diskrētu un nepretenciozu rakstu, kā redzams fotoattēlā.
Krāsošana ar dekoratīvo rullīti

Ar dekoratīvo rullīti var viegli izveidot dekoratīvas virsmas, un izveidotais raksts ir savdabīgs un īpašs. Dekoratīvi nokrāsotās virsmas toņi atdzīvojas skatītāja acīs un rada trīsdimensionālu iespaidu. Dekoratīvās krāsošanas rezultātu visvairāk ietekmē izmantotā dekoratīvā krāsa, un pamatnes krāsa ir redzama tikai vietumis.

Instrukcija

  1. Nokrāsojiet sienas ar apdares krāsu Harmony un ļaujiet tām nožūt.
  2. Atšķaidiet dekoratīvo krāsu Harmony Kuviointimaali ar ūdeni aptuveni 20% apmērā.
  3. Ar rullīti uzklājiet dekoratīvo krāsu uz sienas plānā kārtā aptuveni pusmetru platās joslās. Uzreiz pēc sienas nokrāsošanas ar dekoratīvo rullīti uzklājiet uz virsmas rakstu. Vislabākais rezultāts tiks panākts, darbojoties divatā – kamēr viens klāj uz sienas krāsu ar parasto rullīti, otrs ar dekoratīvo rullīti uzreiz veido uz virsmas rakstu.
  4. Ik pa laikam notīriet krāsas rullīti, parullējot to turpu šurpu uz tīra papīra vai noslaukot ar mitru lupatu.

Rullis krāsošanai